סושי Games

סושי הוא מאכל יפני נהדר, שכיף לאכול אותו, להכין אותו וגם להזמין אותו במשלוחי סושי. חוץ מכל זה, יש גם המון משחקי סושי מעולים שאתם יכולים לשחק בחינם, בשביל להעביר את הזמן או כשאתם מחכים למשלוח הסושי שלכם. אספנו עבורכם כמה משחקי סושי מגניבים, והנה הם. תיהנו!

סושי סמוראי

משחק סושי סמוראי

החיים של סמוראי הסושי לא פשוטים – הוא צריך להכין סושי תוך כדי שהוא מגן על עצמו מפני אויבים מסוכנים במיוחד, כמו פטריות, טופו ודגים רעילים. משחק סושי זה דורש זריזות ידיים והרבה אומץ לב. האם אתם מוכנים?

הקליקו כאן כדי לשחק בסושי סמוראי

משחקים סושי משחק

מסעדת סושי

משחק סושי מסעדה

משחק יפני מכף רגל ועד ראש, שמוקדש כולו לסושי אקשן! במשחק אתם צריכים ליצור שרשראות סושי בזריזות וביעילות, כדי לא להיפסל. משחק סושי זה מזכיר קצת את זומה, אבל במקום כדורים יש לכם חתיכות סושי, רולים של סושי ואורז, שאותם אתם צריכים לסדר.

הקליקו כאן כדי לשחק במסעדת סושי

משחקים סושי משחק

הגישו סושי

הגישו סושי משחק

משחק סושי יפני מטורף עם מוזיקה מדבקת, בו אתם משחקים סושי שף חמודה במיוחד, שצריכה להגיש סושי. הרולים, הניגירי והמאקי אמנם מוכנים מראש, כך שאתם לא ממש צריכים לגלגל את הסושי, אבל ההזמנות רצות מהר, ואם אתם רוצים שהמשחק לא ייגמר, אתם צריכים להגיש את הסושי מהר ובצורה מדויקת.

הקליקו כאן כדי לשחק בהגישו סושי

משחקים סושי משחק

שף הסושי המקליד

משחק הקלדה סושי

גם במשחק הסושי הזה אתם צריכים להגיש סושי, אבל הפעם לא מספיק להקליק עם העכבר – כדי להגיש את הסושי ללקוחות הצבעוניים שלכם, אתם צריכים להקליד מילים שקשורות בסושי – כמו אונאגי, אונארי וטמאגו, במהירות האפשרית ובלי טעויות, כדי שהלקוחות שלכם יהיו מרוצים. זה משחק סושי מצוין למי שרוצה לשפר את ההקלדה שלו באנגלית.

הקליקו כאן כדי לשחק בשף הסושי המקליד

משחקים סושי משחק

חנות הסושי של אסאמי

משחק חנות סושי

משחק הסושי הזה ניתן להורדה בחינם, ובו אתם יכולים לנהל חנות סושי בעצמכם. עזרו לאסאמי להפוך למאסטר סושי שף, ולנהל את העסק המשפחתי. עליכם להכין את הסושי על פי המתכונים המשפחתיים הסודיים, להרוויח טיפים ממכירת הסושים ולשדרג את החנות באביזרים וקישוטים שיביאו אליכם עוד יותר לקוחות שרוצים סושי.

הקליקו כאן כדי לשחק בחנות הסושי של אסאמי

משחקים סושי משחק

סושי וסאקי

משחק סושי סאקי

סושי הולך טוב עם סאקי – את זה יודע כל מי שאוהב אוכל יפני. במשחק הזה אתם צריכים להכין סושי ללקוחות שלכם, במהירות ובמדויק. הסאקי הוא, כמובן, כדי לשמור על מצב הרוח הטוב של הלקוחות במשחק, כדי שלא יעזבו אתכם בלי לשלם. בכל יום יש לכם מטרה – עליכם לצבור כמות כסף מסוימת כדי להתקדם לשלב הבא.

הקליקו כאן כדי לשחק בסושי וסאקי

משחקים סושי משחק

סושי רץ

משחק סושי בר סושי רץ

משחק סושי שנראה פשוט, בגלל הגרפיקה, אבל מדובר במשחק מאתגר, שהולך ונהיה קשה משלב לשלב. במשחק אתם מנהלים סושי בר, וצריכים להגיש סושי ללקוחות על פי ההזמנה שלהם. אתם צריכים לזכור את המתכונים של כל סושי, רול ומאקי, להגיש מהר ולהזמין מצרכים כשהם עומדים להיגמר – וכל זה בלי לעצבן את הלקוחות שלכם, שאין להם הרבה סבלנות.

הקליקו כאן כדי לשחק בסושי רץ

משחקים סושי משחק

סושי שף

משחק סושי שף

המשחק דומה קצת בקונספט שלו למשחק סושי רץ – אבל הגרפיקה הרבה יותר מוצלחת, המשחק מורכב וקשה יותר, ויש הרבה יותר דברים מעניינים לעשות בו. במשחק סושי שף אתם מנהלים רשת מסעדות סושי. אתם מתחילים את דרככם עם מתכונים פשוטים, מסעדה קטנה וצנועה ומעט לקוחות. ככל שהזמן עובר, אתם צוברים כסף ומשדרגים את המסעדה, מתכוני הסושי הופכים מורכבים יותר והלקוחות סבלניים פחות. אתם צריכים לזכור איך להכין כל סוג של סושי, לשרת במהירות את הלקוחות ולהזמין מצרכים כמו אורז, סלמון וצלופח. האם יש לכם את מה שדרוש כדי להפוך לסושי שף?

הקליקו כאן כדי לשחק בסושי שף

שלחו מידע על סושי לחברים:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Netvibes
  • Twitter